Koza Suites & Apartments

“Koza Suites & Apartments” tüm dairelerini siz değerli misafirlerimiz için konforlu ve kullanışlı olarak tasarlamaktadır.

Kendi evinizi aratmamayı amaç olarak geliştiren  dairelerimizde, olması gereken her eşyayı düşündük ve kiralayacağınız dairede olmasını sağladık.

Dairelerimiz bölgesel olarak İstanbul  Hava Limanı ve İstanbul Fuar Merkezi çevresinde konumlandırılmış ve genel olarak  fuar katılımcıları,  Havalimanı yolcuları ve çalışanları ve yine çevre bölgelerde iş amaçlı gezi düzenleyen misafirlerimiz tarafından kullanılmaktadır.

Kapıdan içeri girdiğinizde pırıl pırıl temizlenmiş bir oturma odası, ankastreli tam donanımlı amerikan mutfak, yüksek ısıda özenle yıkanıp ütülenmiş nevresim takımlı bir yatak odası, tüm hijyeni sağlanmış içersinde özel ihtiyaçlarınızın bulunduğu lüks bir banyo ile temizlik ve konforun bir arada oluşunu fark edebilirsiniz.

Yemek ihtiyacınızı ister çevrede bulunan restaurantlarından isterseniz de dairenize verdiğiniz sipariş ile kolaylıkla karşılayabilirsiniz; ya da her türlü mutfak eşyasının bulunduğu mutfağınızda kendiniz hazırlayacağı yemek ile ev konforunu yakalayabilirsiniz.

Koza Suites&Apartments a gelen misafirlerimizin büyük çoğunluğunun tavsiye üzerine gelmiş olmaları ve dairelerimizde ilk kez konaklamış olanların da buradan memnun ayrılıp tekrar bizi tercih ediyor olmaları “Koza Suits&Apartments” olarak gurur sebebimizdir.

Temennimiz sağladığımız bu memnuniyet ve güveni sizlere de keyifle sunabilmektir.

Sık Sorulanlar

Web sitemizden tüm dairelerimizi inceleyebilirsiniz. Rezervasyon için 0537 917 92 77 nolu tel arayarak konaklamak istediğiniz tarih ve kişi sayısını tarafımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetlerimizin yönlendirmesi sonucu sizin için en uygun daireye rezervasyon yapabilirsiniz.
Sizin için en uygun daireye karar kıldıktan sonra kesin rezervasyon için 1 gecelik konaklama bedeli alınmaktadır.
Yemek ihtiyacınızı ister residance dairelerimiz altında bulunan restauranlar ve cafelerden isterseniz de dairenize verdiğiniz sipariş ile kolaylıkla karşılayabilirsiniz. İhtiyaç duyulan mayo – havlu – bona gibi malzemelerinizi getirmeniz dahilinde yüzerek yada güneşlenerek tatil havasında konaklama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sağlıklı bir vucut için spor ihtiyacınızı karşılayacak birçok spor aletin bulunduğu spor salonlarımızda sporunuzu yapabilirsiniz. Günün yorgunluğunu atmanız için sauna ve fin hamamı hizmetinizdedir. Residance dairelerimizin altında ihtiyaç duyduğunuz alışveriş merkezleri bulunmakla birlikte dairelerimiz bölgesinde, kısa zamanda ulaşabileceğiniz İstanbul’un en gözde AVM lerine rahatça ulaşım mümkündür.
24 Saat sıcak su tüm dairelerimizde standart olup, odaların tümü ise merkezi klimalı ve ısıtma sistemlidir. Saç kurutma makinesi, 2 Kişilik havlu takımı ve şampuanlar mevcut olup sizleri taşıma yükünden kurtarmaktadır. Dairelerimizde bir adet çift kişilik yatak standarttır. Bunun yanı sıra dairelerin büyüklüğü ve oda sayısına göre ekstra yatak ya da yatak olabilen kanepeler mevcuttur. Tüm ankastre (mikrodalga fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın) ve tüm mutfak malzemeleri dairelerimizde bulunmaktadır. Kendi yemeğinizi pişirebilir hatta dostlarınızı yemeğe davet edip onlara kendi ellerinizle yemek pişirebilirsiniz. İşlerinize başlamadan önce iş arkadaşlarınızı sabah kahvaltıda ağırlayabilirsiniz. Dairelerimizde bulunan ütü ve ütü masası sizleri acil ütü sorunlarından kurtarmaktadır. Dairelerimizde acil temizlik işlerinde kullanmak için elektrik süpürgesi bulunmaktadır. Salonda 1 adet 86 ekran LCD mevcuttur.
Dairelerimizde bir adet çift kişilik yatak standarttır. Bunun yanı sıra dairelerin büyüklüğü ve oda sayısına göre ekstra yatak ya da yatak olabilen kanepeler mevcuttur. Detaylı bilgi için lütfen daire seçiminizi yaparak kişi ve yatak sayısına bakınız.
Rezidance girişlerimizde özel güvenlik görevlileri ve kameralar bulunmaktadır. Ayrıca size verilen giriş kartları dışında kimse Residencelarımıza giriş yapamamaktadır. Çıkış gününüze kadar hiç kimse dairenize gelmeyecektir. Kendinizi evinizdeymiş gibi güvenli hissedebilirsiniz.

Dairelerimizin temizliği  profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her türlü havlu – çarşaf gibi tekstil malzemeleri anlaşmalı olduğumuz çamaşırhanelerde temızlenmektedir.

Dairelerimizde ücretsiz wifi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Dairelerimizin Özellikleri

Temiz ve Hijyenik

Konforlu

Yemek Yapılabilir

WhatsApp WhatsApp